Як ваше здоров’я?

Тематична добірка передач Першого Національного каналу

Радикуліт

У цьому випуску програми "Як ваше здоров'я?" глядачі дізнаються все про радикуліт. Ведучі та експерти розкажуть про першу допомогу при радикуліті, порадять, як уберегтися від "хвороби дачника" та знайдуть альтернативу грядкам. А також молодильні яблука, офісні хвороби та поради психіатра Олега Белова – у постійних рубриках програми.

Плоскостопість

У черговому випуку програми "Як ваше здоров'я?" йтиметься про плоскостопість. Ведучі та експерти розкажуть, чому на ногах з’являються "гульки", як взуття впливає на стопи та чим "харчувати" суглоби. А також екзотичний педикюр, корисний для здоров’я характер та продовження розмови з хірургом Іваном Тодуровим – у постійних рубриках програми.

Остеохондроз

Остеохондроз – захворювання, за якого пошкоджуються переважно хрящові поверхні кісток усередині суглобів. Остеохондроз проявляється по-різному – це залежить від місця та ступеня ураження. Але на будь-якій стадії це захворювання спричиняє дискомфорт і болі, тому потребує огляду фахівця, правильної діагностики та вчасного лікування. Консультуватимуть гостей студії нейрохірург, ортопед-травматолог Анатолій Сташкевич, невролог, фізіотерапевт-реабілітолог Андрій Бартош та мануальний терапевт Геннадій Ігнатьєв. У випуску: під що маскується остеохондроз; що робити, коли болить спина, і чи допоможе при цьому каміння; як правильно вибрати подушку та матрац.

Комментарии запрещены.