У Лубнах продемонстрували ортез для сидіння для дітей з ДЦП

Ортез для сидіння для дітей з ДЦП | Фото: lubnyrada.com.ua

Новий технічний засіб реабілітації батьки хворих дітей отримають безкоштовно

У Лубенському центрі реабілітації дітей-інвалідів відбулася зустріч заступника директора Полтавського казенного експерементального протезно- ортопедичного підприємства Олександра Проскуріна та завідуючого з надання окремим категоріям населення малоскладної протезно-ортопедичної допомоги в Лубнах Олексія Вороного із спеціалістами Центру та батьками.

Як повідомили в Лубенській міськраді, Олександр Проскурін докладно розповів про нові технічні засоби реабілітації та продемонстрував ортез для сидіння, який рекомендують дітям з ДЦП, запальними захворюваннями хребта, з наслідками хребтової спино-мозкової травми. Він використовується в домашніх умовах, для перевезення дітей в автомобілях, в Центрах для педагогічної реабілітації в колі однолітків або індивідуально з спеціалістами. Всі технічні засоби реабілітації для дітей з особливими потребами батьки отримують безкоштовно, зробивши заявку в управлінні праці та соціального захисту населення.

Довідково. Ортез для сидіння призначається для пацієнтів із обмеженою руховою активністю, що більшість часу проводять сидячи або лежачи, також осіб із деформацією хребта.

Підготувала Олеся КРОШИНА, "Полтавщина"

http://www.poltava.pl.ua/news/24452/

Запись опубликована в рубрике Пациентам с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.